Haber365 Ana Sayfa » Yaşam » Bahçede Bulunan Garip Yaratık (Video)

Bahçede Bulunan Garip Yaratık (Video)

Bahçede Bulunan Garip Yaratık (Video)
27.12.2011 Salı 11:49
Bu Habere 16 Yorum Yapıldı
Bu Haber 34032 Defa Okunmuştur
Bahçedeki barakadan sesler gelince hırsız var zannederek polisi arayanlar, beklemedikleri bir misafirle tanıştı.
Bütün gece bahçedeki barakadan tuhaf sesler gelince, hırsız var sandılar ve polisi aradılar.

Polisler tam barakaya giderken, gördükleri garip yaratık karşısında kaçmaya başladılar.
Advertorial
Anahtar Kelimeler
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
 • hobbiess
  03.03.2012 12:11
  E.T.
  Dünya üzerinde çok söz edilen ve birçok insan tarafından görüldüğü söylenen 'griler' denilen uzaylı türüne çok benziyor. Dünyamızı başka türlerle paylaşıyor olabiliriz. Böyle şeylerin gerçekliğini ve doğruluğuna bakmadan yalanlamak çok bencilce bir davranış. Söz konusu konu uzaylı olunca insan bu durumlarda düşünmeyip, saçma sapan fikirler ortaya atarken kendi acizliğini ortaya çıkartıyor. Ayrıca bir şeyi görmemeniz, onun var olmadığı anlamına gelmez. Bir şeye ön yargılı bakmamak gerek.
 • Misafir
  28.12.2011 09:01
  Batıkan
  Arkadaşlar herkes neden bu kadar karamsar anlayamadım ? Olabilir , başka Ülkeler uzaya çıkarken biz sadece videolarını izleyebiliyoruz , birde böyle birşey oldu mu yalan , dolan diyip kendi yerimize çekiliyoruz...Olabilir , hırsızı görüntelemek için video çekiliyordur bu arada böyle birşey görüntülenmiş olabilir..Bu işin profesyoneli gelir açıklar m.etmeyin :)
 • Misafir
  28.12.2011 06:34
  yapmayın!!!!!!!!!
  sız yapmayın yaa. ne alakası var uzylıyla acaba soruyorum bu vıdeonun devamı nerde.ölece kalakalmıs bırbırlerıne mı baktılar.vıdeonun devamı yok.ve saçma sapan seyler bunlar.yok uzaylı yok bılmem ne belkı vardır ama bu vıdeo sacmalıktan baska bırsey değil.ınananlara yuh dıyorum gıdın evde cızgıfılm ızleyın onlar daha gercekcı duryor :)
 • Misafir
  28.12.2011 05:57
  bence
  bunlar abdnin dah dogrusu masonların bir oyunu ilerde gerceklescek olan sahte ufo istilasını zihinlere alıstırmak ifritleri alenen uzaylı canavar mıs gibi gösterip dünyayı tek devlet altında toplamak için yapılcak gösterinin bir parcası
 • Misafir
  28.12.2011 02:18
  yalan!!!
  bence bu uydurma bir video.ben hala anlam veremiyorum polis hırsız varmı yokmu die bakmaya gittiğinden neden arkadan video kaydı yapılıyor yada buna benzer olaylarda saçma sapan yerlerde yada birşey görecekmiş gibi video kaydı yapılıyor???
 • Misafir
  28.12.2011 02:01
  KOMEDI
  UZAYLININ ISI GUCU YOK KOMURLUK SOYCAK
 • Misafir
  28.12.2011 01:19
  İlginç bir haber, ancak...
  Bu çok ilginç bir haber. Yaratık, polis falan var. Ancak video çok eski zamanlarda çekilmiş gibi bir ışık barındırıyor. Ayrıca uzaylı ise, niye hemen tırsmadı ve orada durdu? Bence barakanın sahipleri ve gelen polisler ile bir röportaj, haber benzeri bir şey yapılmalı. O yaratık ille Dünya dışı bir uzaylı olmayabilir. Her an doğaya uymak için evrimleşiyoruz, yok oluyoruz. O yaratıklardan çok görülüyor. İncelenmeye alınsa belki de Dünya'dan olduğu görülür. Uzaydaki değişik yaşamlar bizden daha gelişmiş diye bir şey yok.
 • suat bayraktar
  27.12.2011 22:16
  İnanmadım
  Bu uzaylı falan degil uydurma bir çekim .
 • Misafir
  27.12.2011 22:16
  İnanmadım
  Bu uzaylı falan degil uydurma bir çekim .
 • Misafir
  27.12.2011 21:34
  !!!
  Tamam uzaylıların oldugu hakkında bazı şeyler var ama yok yavru uzaylıymış yok hırsızmış bunlar saçma şeyler... 40-50cm boyunda hırsızlık yapan bir uzaylı kostümlü hırsız imkansız gibi bi'şey. Video ne kadar gerçek bilemiyorum ancak dogru olma ihtimali bir hayli yüksek.