Haber365 Ana Sayfa » Magazin » Aysun Kayacı Şov Dünyası Defteri Kapandı

Aysun Kayacı Şov Dünyası Defteri Kapandı

Aysun Kayacı Şov Dünyası Defteri Kapandı
25.10.2012 Perşembe 12:38
Bu Habere 0 Yorum Yapıldı
Bu Haber 16527 Defa Okunmuştur
Cumartesi akşamı Efe Kapancı ile evlenecek olan eski manken Aysun Kayacı, şov dünyası defterini tamamen kapattı.
Bir dönem podyumların ve ekranın aranılan isimlerinin başında gelen Aysun Kayacı, cumartesi günü Londra`da üç yıldır beraber olduğu sevgilisiyle yaşamını birleştiriyor.

Kayacı`nın ilk kez üç yıl önce Bodrum tatilinde beraber görüntülendiği sevgilisinin adının Efe olduğu biliniyor ancak Kayacı sevgilisinin soyadını gizliyordu. Kayacı`nın basında haber olmaktan kaçınan, bu konuda kendisinden de dikkatli olmasını isteyen sevgilisinin soyadının Kapancı olduğu ortaya çıktı.

Kayacı cumartesi günü evlendikten sonra kendi soyadına yakın olan Kapancı soyadını alacak. Geçen sezon rol aldığı "+18" isimli sitcom`un yayından kaldırılmasının ardından tamamen Londra`ya yerleşen Kayacı, hayatıyla ilgili bir de radikal karar aldı.


15 yaşında fuarlarda stant görevlisi olarak başladığı mankenlik mesleğini yıllarca sürdürdükten sonra ekranlara ve oyunculuğa transfer olan Kayacı, şov dünyası defterini tamamen kapattı.

31 yaşındaki Kayacı, evlendikten sonra çocuk yapmak ve ev hayatına ağırlık vermek istiyor. Röportaj tekliflerini "Evhanımları hiç röportaj yapıyor mu?" diyerek esprili bir dille reddeden Kayacı, şu günlerde Türkiye`den de misafirlerini ağırlayacağı düğünü için koşturuyor. Annesi de kendisi gibi Londra`da yaşayan Kayacı`nın sevgilisi Efe Kapancı, Brown Üniversitesi mezunu ve 2002 yılı ekim ayından beri HSBC Bank`ta direktör olarak görev yapıyor.

Kayacı`yla gözlerden uzak bir hayat sürdürmek isteyen Kapancı`nın planları arasında İstanbul`da çalışmak da var

Advertorial
Anahtar Kelimeler
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.