Haber365 Ana Sayfa » Magazin » Ayşe Şule Bilgiç Kimdir?

Ayşe Şule Bilgiç Kimdir?

Ayşe Şule Bilgiç Kimdir?
14.03.2012 Çarşamba 17:52
Bu Habere 2 Yorum Yapıldı
Bu Haber 3978 Defa Okunmuştur
Ayşe Şule Bilgiç 1977 yılında Kars'ın Kağızman ilçesinde dünyaya geldi.
Marmara Üniversitesi İletişim bölümünden mezun olduktan sonra oyunculuk eğitimi aldı ve hem tiyatro sahnelerinde hemde televizyon dizilerinde rol aldı. Birçok reklam filminde oynadı.

Ayşe Şule Bilgiç tam bir motor sporları hayranıdır, ayni zamanda bu sevdasını gazete yazarlığına da dönüştürmüştür. Uzun bir dönem Hürriyet'in Otoyaşam ekinde Rüzgârın Kızı adıyla motosiklet severlerin keyifle takip ettiği bir köşe hazırlamıştır. CNNTurk'te yine aynı isimde bir program hazırlayıp sunmuştur. Pen Ajans d'arcy'de reklam yazarlığı yapıp, 27. Copy Break yarışmasında üçüncülük kazanmıştır.

Ayşe Şule Bilgiç birçok televizyon dizisinde ve reklamda rol almıştır. Kurşun Yarası isimli dizide Isadora adında bir Rum hatunu canlandırmıştır. Atv'de bir dönem yayınlanmış olan Baba dizisinde Pelin Batu'nun canlandırdığı karakterin kardeşini oynamıştır. 

Kendisi VajinaMonologları adlı oyundaki performansıyla tanınır. Ayrıca Limonata adlı oyunda rol aldı.

Filmografi - TV Dizisi

Hacı, 2006

Güz Yangını, 2005

Kurşun Yarası, 2003

Baba, 2003

Bir İstanbul Masalı, 2003

Ayşe'sine aşkını şarkılara anlattı

Dizi müziklerinin bestecisi Kıraç, oyuncu sevgilisi Ayşe Şule Bilgiç için yaptığı 'Ayşem' ve 'Ayşam' adlı iki şarkıyı son albümüne koydu.

İzlenme rekorları kıran 'Aliye' dizisi başta olmak üzere pekçok sevilen TV projesinin müziklerini yapan Kıraç, özel hayatıyla gündeme gelmeme kararından vazgeçmiş gibi görünüyor.

RÜZGARIN GÜLÜ!

Sevgilisi Ayşe Şule Bilgiç ile kameraların karşısına geçen Kıraç, birlikteliğini herkese ilan etti. "Onun adı Ayşe ve yeteri kadar beraberiz" diyerek aşkıyla ilgili az ve öz konuşan Kıraç, son albümünde sevgilisinin adını verdiği iki şarkıyla da dikkat çekiyor. Kıraç, son albümü 'Kayıp Şehir'e sözü ve bestesi kendine ait olan 'Ayşem' isimli şarkıyla birlikte yeniden düzenlediği halk türküsü 'Ayşam'ı da koydu. Sanatçı, kendi bestesinde sevgilisine 'rüzgarın gülü' diye hitap ediyor ve onunla hayatında çok şeyin değiştiğini anlatıyor. 'Kurşun Yarası' ve 'Bir İstanbul Masalı' isimli dizilerde rol alan Ayşe Şule Bilgiç, oyunculuğun yanı sıra Kıraç gibi motosiklet tutkunu.

Kıraç ile evlendi.

Ayşe Şule Bilgiç Kıraç ile evlendi ve anne oldu.
Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
 • Misafir
  16.03.2012 13:54
  ----------------
  arkadasim hep terör gecim SIKINTISI haberleri olsa ne olur caremi sanki git basbakana anlat derdini milletin zaten sorunu kendine yeter ne olmus böyle haberlerde olsa genel kültürün artsa zarari olur demi sana gecim SIKINTIN terör soruluyor günlük hayatta heralde
 • Misafir
  15.03.2012 09:21
  iyide
  bu haberi niye verdiniz onu anlamadım milletin geçim derdi,terör,işsizlik biti bunu yazdınız ne diyem milleti aydınlattınz. böyle haberlerin devamını dört gözle bekliyoruzi