Haber365 Ana Sayfa » Magazin » Arda Turan'ın Kaçamağı Aslıhan Doğan

Arda Turan'ın Kaçamağı Aslıhan Doğan

Arda Turan'ın Kaçamağı Aslıhan Doğan
06.03.2012 Salı 09:45
Bu Habere 1 Yorum Yapıldı
Bu Haber 30817 Defa Okunmuştur
İstanbul'a gelen Arda Turan'ın sosyetik aşklarıyla bilinen Aslıhan Doğan'la kaçamak yaptığı konuşuluyor.
Herkes yaz aylarında evlenmelerini beklerken, bir anda aşklarına nokta koyan Arda Turan-Sinem Kobal cephesinde ilginç gelişmeler yaşanıyor. Madrid'in gece hayatında da sık sık boy gösteren Arda'nın değişiminden şikayetçi olan Sinem Kobal, ilişkisine sahip çıkıp suskun kalmayı tercih etmişti.

ASLIHAN'LA SABAHLADI

Ancak geçtiğimiz çarşamba İstanbul'a gelen Arda'nın son kaçamağı pahalıya patladı. Arda'nın soyetik aşklarıyla bilinen Aslıhan Doğan'la kaçamak yaptığı iddia edildi. İkili, çarşamba günü Arnavutköy'de başlayan gecelerini Etiler Şamdan'da tamamladı. Sabaha kadar süren bu sıcak geceyi öğrenen Sinem Kobal'ın ise aşkına nokta koyduğu öğrenildi.

LİSTESİ KABARIK

Hakan Kosif'le yaşadığı aşkla tanınan Aslıhan Doğan'ın adı daha sonra başka bir sosyetik isim olan Kaan Boyner'le anıldı. Hacı Sabancı'yla da kısa süreli ilişki yaşayan Aslıhan'ın aşk listesine giren son isim ise futbolcu Arda oldu.

SİNEM DARDA!

Yaklaşık 2.5 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Arda Turan'dan ayrılan Sinem Kobal, önceki gece yakın arkadaşı Meltem Cumbul'la Cihangir'de yemek yedi. Moralinin çok bozuk olduğu görülen Kobal'ın mekan çıkışı ağzını bıçak açmadı.

Kaynak: Saklambaç
Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
  • Misafir
    06.03.2012 18:03
    ........
    kimmiş bu aslı ya milyoner avcısı valla isimlere bak