Haber365 Ana Sayfa » Magazin » Ankara'da Düzenlenen Güzellik Yarışmasında Şaibe Var mı? (Video)

Ankara'da Düzenlenen Güzellik Yarışmasında Şaibe Var mı? (Video)

Ankara'da Düzenlenen Güzellik Yarışmasında Şaibe Var mı? (Video)
02.01.2012 Pazartesi 15:39
Bu Habere 0 Yorum Yapıldı
Bu Haber 517 Defa Okunmuştur
Tuğba Özay,Gizem Özdilli, Muammer Ketenci gibi isimlerin jüri üyeliği yaptığı yarışmada kızı Tuğçe Turan'ın annesi Sevgi Turan, ''Sonuca itiraz için mahkemeye başvuracağını'' açıkladı.
Anne sevgi Turan,konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:
Joker Ajans 3 yıldır Ankara Kızları Güzellik Yarışması düzenliyor. Kızım da hatıra olsun diye bu yarışmaya girdi. Seçilip seçilmemesi önemli değil. Bizim kabullenemediğimiz, konu şu; üçüncü,ikinci güzelin açıklandığı sırada sunucunun arkasında bulunan kızım kendi ismini net şekilde görmüş.

Fashion TV’de canlı olarak yayınlanan bu yarışmada salondaki konuklar, jüri ve ekrandakiler de kağıtta kızımın ismini gördüler. Tam kraliçenin ismi açıklanacağı sırada, organizasyonu yapan Joker Ajans sahibi Burak Özdemir, aniden sahneye fırlayarak sunucuya canlı yayında küçük bir kağıt verdi. Ve Ezgi Baran “Ankara Güzeli” seçildi. Benim kızım Tuğçe'yi de ajans güzeli seçtiler. Salonda herkes şaşırdı bu olaya. Ben de kızımın uğradığı haksızlığın Türkiye'ye duyurmak için mahkemeye başvuruyorum.''dedi.

Beyaz  televizyonlarında yayınlanan Manşet programının sunucusu Tayyar Işıksaçan kendisi ile ilgili çıkan haberlere canlı yayında ateş püskürdü.
Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.