Haber365 Ana Sayfa » Yaşam » Allah Allah Dedikten Sonra Ölen Bebek (Video)

Allah Allah Dedikten Sonra Ölen Bebek (Video)

Allah Allah Dedikten Sonra Ölen Bebek (Video)
14.05.2013 Salı 09:18
Bu Habere 1 Yorum Yapıldı
Bu Haber 20878 Defa Okunmuştur
Son anlarında sarfettiği "Allah Allah" sözleri, 1,5 aylık bebeği unutulmaz ve mucizevi kıldı!
Ordulu Türker ailesinin ilk çocuğu olan bebek Türker, daha adı bile konulmadan ölümcül iki hastalıkla birden tanıştı. Kalbindeki aort çıkışları geniş olan bebek Türker, 1 buçuk aylık olunca solunum sorunu yaşamaya başladı.

Bunun üzerine ailesi onu Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi Yenidoğan Ünitesi Yoğun Bakım Servisi'ne kaldırdı. Burada yapılan tetkiklerde bebeğin hem kalbinden fazla kan geldiği, hem de ciğerlerin iyi çalışmadığı tespit edildi.

Bunun üzerine Bölüm Başkanı Prof. Dr. Yakup Aslan önderliğindeki ekip, bebeği yaşatabilmek için çaba harcamaya başladı. İlk olarak nefes borusuna dışarıdan ameliyatla delik açıldı ve bebek buradan solunum cihazına bağlandı.

1 buçuk aylık olmasına rağmen ölümcül iki ayrı hastalıkla boğuşan minik bebek için bölüm başkanı dahil, tüm hekimler, bütün hemşireler haftasonları bile nöbet tuttu ancak bebek tüm çabalara rağmen hayatını kaybetti.

Bebek türker hayatını kaybederken ilginç bir olay yaşandı. Yoğun bakım kuvözündeki bebek Türker, peşpeşe ve seri şekilde "Allah… Allah… Allah" diyerek son nefesini verdi. Yaşanan bu inanılmaz gelişme; o anlara tanık olan tüm hastane personelinin tüylerini diken diken etti.

Advertorial
Anahtar Kelimeler
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
  • Misafir
    14.05.2013 10:16
    ...
    Benim çocukluğumda da sakallı bir bebek doğmuş, bu kurban bayramında kıyamet kopacak diye haber verip ölmüştü güya. Yaşım 38 oldu, halen bir şey yok. Bir defa hikaye bile bilenler için buram buram şirk kokuyordu. Bunları uyduranlar hangi akılla uyduruyorlar anlamam güç.