Haber365 Ana Sayfa » Kadın » Aldatan Kadınlar Anlatıyor

Aldatan Kadınlar Anlatıyor

Aldatan Kadınlar Anlatıyor
06.10.2010 Çarşamba 14:58
Bu Habere 1 Yorum Yapıldı
Bu Haber 16204 Defa Okunmuştur
Bir itiraf sitesi...İtirafçıların çoğu sevgililerini ya da kocalarını, kızdıkları için aldatmışlar. Sitede erkeklerin başından geçenleri, aldatıldığını fark edenlerin itiraflarını okuyabilirsiniz. İşte siteden en ilginç itiraflar.

VENDETTA (Kadın)
Aldattım, gurur duymuyorum ama pişmanlığım yok

Kendini bir halt sanan sevgililerimin hepsini aldattım. Bundan gurur duymuyorum ama pişmanlığım falan da yok. İçlerinden hiçbiri, sonradan vicdan azabı çekmemi sağlayacak kadar iyi değildi. En çok da Güray’ı aldattığım için kendimi iyi hissettim. Sonradan hepsini kapının önüne koydum zaten. Aldatmama neden olacak kadar kendilerinden soğutmasalardı.

COCONUT (Kadın)
Aldattım, terk etmek istedim, hálá beraberiz

Sevgilime kızgın olduğum için aldattım. Ne kadar komik ve saçma geliyor aslında. Bana yalan söylediğini bildiğim halde normal davrandım ama o gittikçe ilgisizleşmeye başladı. Son noktayı koyduğunu düşündüğüm gece arkadaşlarla eğlenmeye gittik. İlerleyen saatlerde yıllar öncesinden hayran olduğum biriyle karşılaştım. Sohbet vs. derken gittikçe yakınlaştık ve geceyi beraber geçirdik. Ama ne telefon numarası ne de başka bir şey... Yaşandı ve bitti. Ertesi gün de sevgilimi terk etmek istedim. Ama kabul etmedi. Hálá beraberiz ama evet aldattım...

ÇOK ZEKİ (Kadın)
Boynuzlamaması için spora zorluyorum

Haftanın üç günü halı saha maçına gitmesi için eşime baskı yapıyorum. Sebebi tabii ki spor yapması değil. Fazla enerjisini harcaması, beni rahat bırakması ve bunlara karşılık bana boynuz takmaması için!

DEDİKODUCU (30, Erkek, İstanbul)
Way canına, çivisi çıkmış bu dünyanın

Bir arkadaşım ile kız arkadaşı 5-6 ay önce ayrılmışlardı. Çocuk neden olduğunu anlayamamıştı ve istememişti aslında ayrılmak. Geçenlerde, yani ayrıldıktan 5 ay sonra ayrılma nedenini öğrendi. Ayrılma nedeni; kız arkadaşının, kendi arkadaşlarından üstelik evli olan biriyle aldatmış olması ve onunla bir ilişkiye başlaması imiş. O zamandan beri görüşüyorlarmış. Ve intikam anı... Arkadaşım, kız arkadaşı ile beraber olan evli arkadaşının eşiyle beraber oluyor. Sen benim kız arkadaşımla haa? Ben de senin karınla o zaman ! Way canına çivisi çıkmış bu dünyanın :)

ANGLE (Kadın)
Köpeği bile beni aldatıyormuş

Evlenme planları yaptığımız erkek arkadaşımı sevgilisiyle el ele gezerken gördüm! Tabii tam anlamıyla şok geçirdim. O da beni gördü. Buna rağmen kızın elini bırakmadı. Aptal aptal suratıma baktı. "Ne istiyorsun" diye salak bir soru sordu. Daha iki gün önce ondan ayrılmamam için kapımda ağlayan adam bana boynuz taktı yaa! Ama asıl üzüldüğüm nokta, sevgilimin köpeğinin o anda benim kucağıma değil de diğer kızın kucağına çıkmaya çalışmasıydı. O aptal köpek bile beni aldatıyormuş!

DEDİKODUCU (30, Erkek, İstanbul)
Arkadaşım aldatıyor, söylesem mi?

İki arkadaşım bir sitede tanıştı. 8 aydır beraberler. Erkek olan onu sitedeki diğer kadınlarla aldatıyor. Kadının ruhu duymuyor. Ben artık sayısını hesaplamayı bıraktım. İlişkileri de gittikçe ciddiye gidiyor. Söylesem mi, söylemesem mi? Bilemiyorum. Ne yapmalıyım? Ya evlenirlerse?

CEMOLOG (31, Erkek, İstanbul)
Bizlerden daha sinsi ve hainler

Ben de aldatıldım. Aklıma geldikçe kahroluyorum. Bana böyle bir adiliği yapmadan ayrılmak isteseydi saygı duyardım. Ama kadınları anlamak çok zor. Aslında bizden farkları yok. Beğenmediği, erkek milleti diye aşağıladığı bizlerden daha sinsi ve hainler. Parayı severler, arabayı severler, kariyeri severler, patronlarını severler, giyimi severler, basit bir yemeği severler, seks severler, doyumsuzluğu severler, sahte gözyaşı dökmeyi severler, gülmeyi severler, yalanı severler, erkekleri parmaklarında döndürmeyi severler, acı çektirmeyi severler, kısacası işlerine gelen her şeyi severler ve uygun zamanı, ortamı yakaladıklarında da hiç affetmezler. Tabii hepsini aynı kefeye koyamam. Erkeklerin yüzde 99’u aldatır, onlara güven olmaz edebiyatı yaparlar. Peki soruyorum BU TÜRK MİLLETİNDEKİ ALDATAN YÜZDE 99 ERKEK kimle aldatıyor? Yüzde 99 KADINLA değil mi? Kimse sütten çıkmış ak kaşık rolü oynamasın.

 

Advertorial
Anahtar Kelimeler
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
  • Misafir
    01.02.2011 11:32
    yazıklar olsun
    insanlık bu demek değildir.sevmiyorson açıkça söyle kardeşim niye aldatıyorsun.