Haber365 Ana Sayfa » Medya » Akif Beki ve Aslı Aydıntaşbaş Birbirine Girdi (Video)

Akif Beki ve Aslı Aydıntaşbaş Birbirine Girdi (Video)

Akif Beki ve Aslı Aydıntaşbaş Birbirine Girdi (Video)
24.07.2013 Çarşamba 13:31
Bu Habere 3 Yorum Yapıldı
Bu Haber 4074 Defa Okunmuştur
Cnn Türk ekranlarında Karşı Gündem programında sinirler iyice gerildi.
 Ayşenur Arslan'ın CnnTürk'ten ayrılmasından sonra Medya Mahallesi programı kalkmış ve yerine Karşı Gündem programı gelmişti.

Akif Beki ve Aslı Aydıntaşbaş'ın sunduğu programda Akif Beki, Aydıntaşbaş'ı düzeltince sinirler gerildi. Osman Can'ın AK Parti MYK üyesi olduğunu söyleyen Aslı Aydıntaşbaş'a, 'Hayır yanlış biliyorsun Osman Can MKYK üyesi' dedi.

Bu düzeltme sonrası 'Beni aşağılayamazsın buna papuç bırakmam. Kadın gazetecilere yandaş medyada sürekli bir aşağılama çabası var' diyen Aydıntaşbaş adeta çıldırdı. Akif Beki, Nuray Mert, Amberin Zaman ve Ceyda Karan isimlerine baskı yapıldığını iddia eden Aydıntaşbaş'a 'Bu isimlere benim üzerimden selam gönderemezsin buna izin vermem' diye cevap verdi.

Gözleri dolan Aydıntaşbaş ve Akif Beki arasındaki tartışma uzun süre devam etti.
Advertorial
Anahtar Kelimeler
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
 • Misafir
  25.07.2013 14:46
  adam
  adam tam tipik akape li. bunların hepsi böyle kendilerini tanrı sanıyorlar...kadına böyle terbiyesizlik yaparlar fakat karşılarına kendilerinden daha güçlü başka bir erkek gelirse o zaman o kadından daha kadın olurlar. TECRÜBEYLE SABİTTİR. kuru gürültüyü severler. hesapta Müslümanlar fakat hem solculara hem ülkücülere kendi aralarında konuşurlarken allah kitap söverler. ama gelin görün ki tarih boyunca bir kez bile bu iki grubun karşısına çıkabilecek erkekliği henüz sergileyemediler. dahası ortamlarda solcuların masalarını ayarlar sandalyelerini çeker arabalarının kapılarını açar bunlar. höt diyene .............
 • Misafir
  24.07.2013 20:16
  adam haklı
  adam doğru söylemiş neden kızmışki
 • Misafir
  24.07.2013 16:40
  aslı
  kadının özgüveni yok alınganlık yapılırmı hic canlı yayında adam gayet samimi kadın cok abartmıs bide kalkmıs tartısmlara konuk olmus kendini ne sanıyosa dikkat cekmek icin yapmıstır bu kavgayı