Haber365 Ana Sayfa » Magazin » Ahu Yağtu Cansu Dere'ye Ulaşamıyor

Ahu Yağtu Cansu Dere'ye Ulaşamıyor

Ahu Yağtu Cansu Dere'ye Ulaşamıyor
23.01.2012 Pazartesi 11:19
Bu Habere 6 Yorum Yapıldı
Bu Haber 10206 Defa Okunmuştur
Cem Yılmaz ve Cansu Dere 7 yıl boyunca güzel bir beraberlik yaşamışlardı. Ancak güzel manken, sevgilisi Yılmaz'ı yakın arkadaşı Ahu Yağtu'ya kaptırınca ve evlilik haberlerini de duyunca dünya başına yıkıldı.

ÜZÜNTÜSÜ BÜYÜK


Cem Yılmaz ile Ahu Yağtu, harıl harıl düğün hazırlıklarıyla uğraşırken; Cansu Dere, yurtdışına gitti. 7 yıllık sevgilisini yakın dostu Yağtu'ya kaptırmanın üzüntüsünü yaşayan Dere'nin, Paris'te olduğu söyleniyor.

KAÇIŞ PLANI!

Fransa'dan sonra Londra gibi kentleri gezmeyi planlayan Cansu Dere, arkadaşıyla yapacağı tatilde moral depolayacak. Güzel oyuncu yurt dışında kalarak; hem Cem Yılmaz ile Ahu Yağtu hakkındaki haberleri duymayacak, hem de gazetecilerin evlilikle ilgili sorularına maruz kalmayacak.


AİLE VETO MU ETTİ?

Sabahat ve Arif Yılmaz, Ahu Yağtu'nun ailesiyle tanışmaya 'Önce onlar gelsin' diyerek gitmedi...

TEK BAŞINA KIZ İSTEDİ!


Geçtiğimiz akşam Ahu Yağtu'yu ailesinden isteyen Cem Yılmaz'ın İzmir'de tek başına görüntülenmesi, dedikodulara yol açtı. Yılmaz'ın müstakbel kayınpederiyle hayli samimi görüntüler göstermesine karşın; yanında ailesinden hiç kimsenin olmaması herkesi şaşırttı.

TANIŞMA İSTANBUL'DA

Dedikodulara göre; Cem Yılmaz'ın annesi Sabahat Hanım ile babası Arif Bey, Yağtu Ailesi ile tanışmak için İzmir'e gitmek istemedi. Yılmaz çifti, oğullarına "Önce onlar gelsin" resti çekti. Söylentilere göre, Yağtu Ailesi ise bu hafta içi Yılmaz çifti ile tanışmak için İstanbul'a gelecek.

CANSU'YA ULAŞAMADI


Ahu Yağtu'nun kendisine kızgın olan eski dostu Cansu Dere'yi evlilik haberleri çıktıktan sonra aradığı, ancak Dere'nin Yağtu'nun telefonlarına kesinlikle çıkmadığı söyleniyor.

TWİTTER'DA CANSU'YA DESTEK

Cem Yılmaz'ın Cansu Dere ile evlenmemesine üzüldüm.
Cansu Dere'nin yerinde olmak asla istemezdim.
Senelerce Cansu bekledi, sonra biri geldi götürdü adamı!
Cansu akıllı olsa, o da Ahu Yağtu gibi çocuk yapardı!
Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
 • Misafir
  25.01.2012 00:28
  Cem yılmaz'da koca olmaz ki
  Cansu dere kurtulmuş. Cem yılmaz çok cıvık bir adam.
 • Misafir
  24.01.2012 23:12
  Cem Yılmaza Rakip çıktı
  gerçekten Ahu Yağtunun babasını hayretler içinde izliyorum kaç günüdür, ne kadar meraklıymış beyefendi reklama,ilgiye alakaya, bakalım ilerki günlerde göreceğiz Cem Yılmaza rakip mi olacak esprileriyle yoksa ortak mı? şimdiden başlamış benimkiler daha komikti demeye...
 • cennet
  24.01.2012 12:54
  antep
  arkadaşının sevgilisine göz dikip hemen hamile kalmak akıllılık degil gurursuzluktur zaten ailesinden belli kızın babası pek meraklı kameralara
 • Misafir
  24.01.2012 08:27
  alttaki arkadas
  arkadas bu yha shimdiler ne ya Allah askina ne bicim konusuyorsunuz batirdiniz Turkceyi
 • Misafir
  23.01.2012 21:54
  Evlilik her shey degil!
  Cocuk o kadar guzel bir varlik ki, her shey insanin gozune guzel gozukur... Amma ishin asili evlenecegin kishi... butun suc CEM YİLMAZ da... erkek adam boyle yapmaz... bu kadin (ahu) kac kishiyle beraber olmush... shimdi de hamile.... garip coook garippp
 • Misafir
  23.01.2012 13:55
  cansuyu da sevmezdim ama yazık
  cem yılmazı kaçırdığına değil tabi ki arkadaşı insana yapar mı böyle şey