Haber365 Ana Sayfa » Gündem » Abdullah Öcalan'ın Yeni Fotoğrafları (Galeri)

Abdullah Öcalan'ın Yeni Fotoğrafları (Galeri)

Abdullah Öcalan'ın Yeni Fotoğrafları (Galeri)
24.12.2013 Salı 14:13
Bu Habere 11 Yorum Yapıldı
Bu Haber 6475 Defa Okunmuştur
Dicle Haber Ajansı, Abdullah Öcalan'ın hiç görülmemiş yeni fotoğraflarını yayınladı.
Abdullah Öcalan'ın İmralı fotoğrafları Adalet Bakanlığı izni olmamasına rağmen sosyal medyada sızdırılmıştı. Fotoğrafta yer alan Pervin Buldan açıklama yaparak sızdırılmayı doğrulamıştı. Bu defa da Kürt haber ajansı DİHA, Öcalan'ın 3 yeni ve profilden çekilmiş fotoğrafını yayınladı.

'ÖCALAN'IN GÜLÜMSEYEN BAKIŞLARI'

Dicle Haber Ajansı 'Öcalan'ın 5 karede buluşan ve gülümseyen bakışları' başlıklı fotoğrafları Twitter hesabından yayımladı. 

FOTOĞRAFLARDA DEMİRTAŞ VE BULDAN DA VAR

Ajansın Twitter hesabından yayımlanan fotoğraflarda, İmralı görüşmelerine katılan Selahattin Demirtaş ve Pervin Buldan da görülüyor.
Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
 • Misafir
  25.12.2013 20:23
  asma, besle ve kullan.
  bu katil yakalandığında ne demişti?
  demişti ki, beni kullanın!
  ecevit asmadı besledi ve dahi kullanmadı.
  işte mevcut hükümet kullanıyor.!
 • Misafir
  25.12.2013 09:03
  HER GÜN
  ....GÜNDEMDE TUTARAK AMAÇLARINA YARDIMCI OLDUĞUNUZUN FARKINDA DEĞİLMİSİNİZ ACABA
 • Misafir
  25.12.2013 00:28
  gündem değişmeyecekmi
  hükümet gündem değiştirmek için sansasyonel haber perşinde yazııkk yaww , bu fotograflar bile iddialerı engelleyemeyecek
 • Misafir
  25.12.2013 00:22
  samimiysen?
  ben müslüman bir insan olarak çok iyi bilirim ki cahiliye döneminde insanın işlemeyeceği günah yoktur.insan oğlu şaşarda beşerde intikam alıcı kul değildir hz. Allahtır.Ne katiller vardı ki sonradan islamiyet ile şereflendi ve tam tersi islam düşmanlarına karşı en büyük savaşları yaptı.

  ben askerliğimi suriye sınırında yaptım açıkcası ölebilirdimde ama ölmemin sebebi senin emrin veya pkknın baskını olmazdı Yaradanın kaderi ilahiyesinin sonucu olurdu ve Allahın bana yazdığı kaderi kabullenmemek ona isyan etmektir ki Rabbim beni ona isyan etmekten korusun.

  eğerki son söylediğin şeyler konusunda samimiysen gerçekten yüreğin yanıyorda yaptıklarını terse çevirmek için çalışacaksan bu fitneyi kapatmak için herşeyi yapacaksan ben kendi adıma hakkımı helal ediyorum.önümüzde bir yahşi örneği varken neden sende samimi bir tövbe etmiş olmayasın.

  Abdullah Öcalan inşallah tövben ve pişmanlığın samimidirde bu fitneyi söndürecek şeyler yaparsın ve kimbilir belki bu fitneyi kaldırma yolunda ölür şehitliğinle hz. Peygambere kardeş dahi olabilirsin ancak tövben pişmanlığın sahteyse ve bizi müslümanlıkla kandıran diğer insanlar gibiysen o zaman senide hz. Allah bildiği gibi yapsın...
 • Misafir
  24.12.2013 23:30
  benim vergimle besleniyor
  hakkımı helal etmiyorum
 • Misafir
  24.12.2013 23:23
  ASİLTÜRK_
  biri şöyle yazmış yorumda bizim ata, bizim kahraman, tek başına ülkeye kafa tutuyor diye yazmış, kahraman dediğin kafeste, yakalandığı günü hatırlıyormusun uçakta ne demişti hain ülkem için verilen her türlü görevi seve seve yapmaya hazırım, noldu o zaman aynı şeyi söyleyebiliyormuydun? TÜRK MİLLETİ ve TÜRKİYE nin engin ve üstün merhameti sayesinde kafesinde semirmiş, kendine gelmiş tavlamış tosun
 • Misafir
  24.12.2013 21:35
  KESKE!
  Keske, millet olarak boyle hainlere prim vermeseydik, sizide haber365 olarak elestiriyorum. birde yukari, galeri icin tiklayiniz yapmissiniz. haberi yapan arkadas? senin oglunu öldürselerdi, sen oglunun katilinin resmini yayinlarmiydin hatta birde galeri yaparmiydin. ne zaman adam oluruz? mazlum halkimiza yapilani kendimize yapilmis saydigimiz gün.
 • Misafir
  24.12.2013 21:31
  Arslan
  Bızım Ata bızım Kahraman helal olsun bır basına kocaman ülkeyi yenıyor
 • Misafir
  24.12.2013 21:23
  2. muhalefet başkanına sormalı
  neden idamın ertlemesinde imza attında ipi atıp tavrını koymadın? masaya vurupda deseydin bu böyle olmaz diye? bak o zaman millet kimi seçerdi.?
 • Misafir
  24.12.2013 16:41
  ....
  adamın keyfine bak bee senden benden rahat maşallah göbek yapmış ne yiyorsa artık hapiste mi otelde mi belli değil asmadılar beslediler haini...