Haber365 Ana Sayfa » Medya » 3 Adam'ın Yerine Onlar Geliyor!

3 Adam'ın Yerine Onlar Geliyor!

3 Adam'ın Yerine Onlar Geliyor!
08.02.2014 Cumartesi 09:08
Bu Habere 1 Yorum Yapıldı
Bu Haber 7414 Defa Okunmuştur
Hazirandan itibaren tv8'de yayınlanacak olan 3 Adam programının yerine gelecek olan program açıklandı.
Konuyu köşesine taşıyan Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu 3 Adam'ın yerine gelecek programın adını ve oyuncu kadrosunu açıkladı. İşte Eyüpoğu'lunun yazısındaki o bölüm:

Daha önce de yazdım, ama bir kez daha yinelemekte yarar görüyorum. 2014, TV dünyası için bol transferlive bereketli bir yıl olacak. Acun Ilıcalı'nın tv8'isatın alması dengeleri değiştirdi çünkü. Belli ki busüreçte en büyük sarsıntı geçirecek kanal Star TV. Ilıcalı'nın iki yarışması ve yapımcılığını üstlendiği "3 Adam", hazirandan sonra Star TV'de değil, tv8'de olacak.

Star TV'nin yüksek reytingli dizisi "Muhteşem Yüzyıl" da haziranda final yapacak. Görünen o ki çok zor bir sınav bekliyor Star TV'nin başındaki Ömer Özgüner ve ekibini.

Haziranda Star TV'den ayrılacak "3 Adam"ın yerine yeni bir proje peşindeler şimdi.

Haziranda Star TV'den ayrılacak "3 Adam"ın yerineyeni bir proje peşindeler şimdi. 20'den fazla ülkedeyayınlanan İngiliz komedi programı "Kumar's at no 42"nin Türkiye versiyonu üzerinde çalışıyorlar şu günlerde. Yirmibeş Film'in yapacağı komedi şovunun ismi henüz belli değil, ama yıldızları belli:

"Hıyarlı Baba" Şahin Irmak, "Havuçlu Anne" Büşra Pekin ve "İşler Güçler"den tanıdığımız Sadi Celil Cengiz. Star TV, Oğuzhan Koç, Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak gibi BKM Mutfak'tan yetişen Şahin Irmak (Hıyarlı Baba), Büşra Pekin (Havuçlu Anne) ve "İşler Güçler"den Sadi Celil Cengiz'li komedi şovunu, "3 Adam"ın bitmesini beklemeden ekrana sürecek. Yapımcı ve kanal, konuklu, skeçli talk showu şubatayına yetiştirmeye kararlı.
Advertorial
Anahtar Kelimeler
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
  • Misafir
    08.02.2014 11:17
    ERMAN HOCA NERDE
    Türkiyenin en cesur programı Erman ve arkadaşlarıydı..Tv 8 onları kaybetmemeliydi..Gerçek reyting ölçümü yapılsa herşey ortaya çıkar...