Haber365 Ana Sayfa » Yaşam » 20 Bin Dolara Bakire Rus Güzeller!

20 Bin Dolara Bakire Rus Güzeller!

20 Bin Dolara Bakire Rus Güzeller!
04.11.2010 Perşembe 09:40
Bu Habere 0 Yorum Yapıldı
Bu Haber 1859 Defa Okunmuştur
İstanbul Kumburgazda bir gece kulübüne yapılan fuhuş baskınında, yaşları 18 ile 22 arasında değişen Ukrayna ve Belarus uyruklu 18 kadın gözaltına alındı..
İSTANBUL Kumburgaz’ın 1 hafta önce jandarma denetiminden alınıp polise devredilmesinin ardından, Asayiş Şube Ahlak ve Kumar Büro Amirliği dedektifleri, bir diskoya şok bir baskın düzenledi.

Önce diskoya müşteri gibi giren 2 dedektif, sipariş verdikten sonra garsondan mankenlere taş çıkartan 2 kadını masalarına getirmesini istedi. Garsonlar, müşterilerin isteğini hemen yerine getirdi.

Masaya oturan kadınlar müşteri sandıkları polislerle pazarlığa girişti. 1 saatlik aşk ücreti olarak 400’er TL isteyen kadınlarla dedektifler anlaşıp birbirlerine telefon numaralarını verdi. Kadınlara birer içki daha ısmarlayan dedektiflerden biri Kumburgaz girişinde bekleyen amirlerine şifre olarak “Burası bembeyaz ve cıvıl cıvıl” deyip baskının startını verdi.

Mekandan içeriye giren dedektifler “Ahlak polisi” diye bağırdı. Kadınların daha önce baskın yaşamadıkları için “Ahlak polisi ne?” diyerek birbirlerine sordu. Yaşları 18 ile 22 arasında değişen 18 Belaruslu hayat kadını gözaltına alındı.

Kadınlardan bazılarının bakire olduğu ve işadamlarına 20 bin dolara pazarlandıkları öğrenildi.

Kaynak: MİLLİYET
Advertorial
Anahtar Kelimeler
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.